W  przedszkolu pracuje zespół ludzi kierujący się zasadą:
„Nasze przedszkole jest otwarte na potrzeby i problemy każdego dziecka, które traktujemy podmiotowo. Dbamy o jego wszechstronny rozwój, a działania nasze dostosowujemy zawsze do potrzeb dziecka – nigdy odwrotnie”.

Kadra pedagogiczna

Tworzy ją grupa wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z długoletnim stażem pracy i bogatym doświadczeniem zawodowym. Każdy z pracujących w przedszkolu nauczycieli ukończył dodatkowo studia podyplomowe i nadal podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnorodnych kursach, warsztatach i szkoleniach.

Dyrektor Zespołu Szkolno-przedszkolnego mgr Katarzyna Majewska.

• nauczyciel mgr Małgorzata Gałuszka
  • nauczyciel mgr Mirosława Ryt
  • nauczyciel mgr Kinga Pająk
  • nauczyciel mgr Agnieszka Kościelny-Godowska
  • nauczyciel mgr Celina Krajewska
  • nauczyciel mgr Anita Szromek-Jurczyga
  • nauczyciel mgr Małgorzata Malinowska
  • nauczyciel mgr Kornelia Moric
  • nauczyciel mgr Michalina Chrobok
  • nauczyciel mgr Sylwia Caputa
  • nauczyciel j. angielskiego mgr Anna Wyrobek

Sekretariat:

• Klaudia Chrószcz-Samol

Obsługa

Beata Bielecka, Celina Mizera,  Agnieszka Szary, Justyna Gandyk, Dorota Wojciech, Anna Beberok dbają o czystość naszego otoczenia. Z uśmiechem i pogodą pomagają nauczycielom wdrażać dzieci do samodzielności i sprzątania po sobie. Niezwykle cenne u nich jest poczucie humoru, dzięki czemu od rana panuje u nas wesoła, rodzinna atmosfera, która szybko udziela się nie tylko dzieciom.

Żywienie:

• Intendentka p. Anita Mych
  • Kucharka p. Anna Puchałka
  • Pomoc kucharki p. Małgorzata Staszek

Dbają o smaczne i zdrowe odżywiane naszych wychowanków. Preferujemy zdrową kuchnię, w której używa się najlepszych produktów żywieniowych oraz gotuje się ulubione potrawy naszych wychowanków. W codziennym menu nie brakuje warzyw, owoców czy soków owocowych. Często soki przygotowywane są w przedszkolu. Stosujemy tylko naturalne polepszacze smaku tzn. zioła. Nie używamy wegety i innych E-… .  ograniczamy podawanie słodyczy.

Konserwator

Pan Andrzej Szotek posiada umiejętności niezbędne na tym stanowisku: tzn. jest „złotą rączką” potrafi poradzić sobie z każdym technicznym kłopotem.